Menu
2017-04-05

Pierwszy mecz młodzików w Lidze Mistrzów…

W Prima Aprilis  nasi młodzicy rozegrali swój pierwszy mecz rundy wiosennej. W Damasławku gościliśmy drużynę Polonii Chodzież. Niestety nie udało się zdobyć punktów, nasi chłopcy przegrali 3-5, choć mecz mógł potoczyć się zupełnie inaczej. W ciągu kilkunastu pierwszych minut przewagę na boisku mieli gospodarze, nie udało się jednak przełożyć tego na bramki… Sztuki tej jako pierwsi dokonali rywale, co wyraźnie podcięło skrzydła młodym Sokołom. Walka jednak toczyła się do ostatniej minuty. Goście okazali się jednak bardziej skuteczni; i choć Piotr Opiła trafił do ich siatki aż 3 razy, na więcej goli nie było nas w tym dniu stać…

Nie zwieszamy jednak głów i gramy dalej – nikt nie mówił, że w Lidze Mistrzów będzie łatwo;)

Już w najbliższy weekend, 8 kwietnia o godz. 13.30, następna kolejka – tym razem Sokół ponownie na własnej murawie podejmować będzie drużynę Soccer Piła. Emocje gwarantowane. Zapraszamy!

Skład Sokoła: Gaszyński Krzysztof, Marchwicki Oliwier, Jagodyński Kacper, Kwiatkowski Piotr, Kwiatkowski Mikołaj, Kozłowski Maksymilian, Szatanik Alan, Michalski Szymon, Opiła Piotr, Leszczyński Bartosz, Tafelski Mateusz, Piotrowicz Maciej, Wielowiejski Mateusz