Menu

Terminarz LM,wyniki

 Nr                   Mecz pomiędzy drużynami                             data               wynik

1 Fortuna Wieleń  pauza   -
  Lubuszanin Trzcianka Noteć Czarnków   9:4
  Leśnik Margonin Sokół Damasławek 2016.04.03  12:00 1:5
2 Sokół Damasławek pauza   --
  Noteć Czarnków Leśnik Margonin   16:0
  Fortuna Wieleń  Lubuszanin Trzcianka   3:4
3 Lubuszanin Trzcianka pauza   -
  Leśnik Margonin Fortuna Wieleń   0:3 w
  Sokół Damasławek Noteć Czarnków 2016.04.16  12:30 2:1
4 Noteć Czarnków pauza   -
  Fortuna Wieleń Sokół Damasławek 2016.04.23  12:00 1:8
  Lubuszanin Trzcianka Leśnik Margonin   4:1
5 Leśnik Margonin  pauza   -
  Sokół Damasławek Lubuszanin Trzcianka 2016.05.14  12:30 4:1
  Noteć Czarnków Fortuna Wieleń   2:3
6 Fortuna Wieleń pauza   -
  Noteć Czarnków Lubuszanin Trzcianka   3:2
  Sokół Damasławek  Leśnik Margonin 2016.05.07  11:00  3:0 w
7 Sokół Damasławek pauza   -
  Leśnik Margonin Noteć Czarnków      0:3 w
  Lubuszanin Trzcianka Fortuna Wieleń      5:4
8 Lubuszanin Trzcianka pauza   -
  Fortuna Wieleń  Leśnik Margonin      3:0 w
  Noteć Czarnków Sokół Damasławek 2016.05.21  11:00 2:1
9 Noteć Czarnków pauza   -
  Sokół Damasławek Fortuna Wieleń 2016.05.28  12:30 2:3
  Leśnik Margonin Lubuszanin Trzcianka   3:0 w
10  Leśnik Margonin pauza   -
  Lubuszanin Trzcianka Sokół Damasławek 2016.06.04  14:00 1:0
  Fortuna Wieleń Noteć Czarnków   3:1
         

 

Terminarz rozgrywek 2015/2016 - Jesień 

Nr kolejki        Mecz  -  drużyny  -  data                    Wynik
1. 09.09.2015    
  Iskra Wyszyny Zamek Gołańcz 2-4
  Sokół Damasławek Leśnik Margonin 6-0
  Sokół Szamocin Unia Wapno 8-0
       
2. 02.09.2015    
  Unia Wapno Zamek Gołańcz 26-0
  Sokół Szamocin Sokół Damasławek 2-7
  Leśnik Margonin Iskra Wyszyny 3-0
       
3. 06.09.2015    
  Zamek Gołańcz Leśnik Margonin 0-19
  Sokół Damasławek Unia Wapno 12-1
  Iskra Wyszyny Sokół Szamocin 4-5
       
4. 31.10.2015    
  Unia Wapno Leśnik Margonin 2-2
  Sokół Szamocin Zamek Gołańcz 8-0
  Sokół Damasławek Iskra Wyszyny 3-0
       
5. 30.09.2015    
  Leśnik Margonin Sokół Szamocin 3-1
  Zamek Gołańcz Sokół Damasławek 1-11
  Iskra Wyszyny Unia Wapno 3-5
       
6. 26.09.2015    
  Leśnik Margonin Sokół Damasławek 0-3
  Zamek Gołańcz Iskra Wyszyny 7-7
  Unia Wapno Sokół Szamocin 1-0
       
7. 03.10.2015    
  Zamek Gołańcz Unia Wapno 4-3
  Sokół Damasławek Sokół Szamocin 4-2
  Iskra Wyszyny Leśnik Margonin 2-3
       
8. 10.10.2015    
  Sokół Szamocin Iskra Wyszyny 5-0
  Unia Wapno Sokół Damasławek 1-5
  Leśnik Margonin Zamek Gołańcz 10-2
       
9. 18.10.2015    
  Leśnik Margonin Unia Wapno 6-2
  Zamek Gołańcz Sokół Szamocin 1-5
  Iskra Wyszyny Sokół Damasławek 1-7
       
10. 25.10.2015    
  Sokół Szamocin Leśnik Margonin 3-0
  Unia Wapno Iskra Wyszyny 9-0
  Sokół Damasławek Zamek Gołańcz 18-0